Motocykle, quady i skutery

W Naszej Firmie prowadzimy serwis motocykli, quadów i skuterów w pełnym zakresie.

Zapewniamy m.in.:

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • przygotowanie pojazdów do sezonu
  • naprawy mechaniczne
  • serwis ogumienia
  • naprawy i regulacje gaźników
  • naprawy powypadkowe
  • oceny techniczne pojazdów po naprawach

W siedzibie Naszej Firmy kupią Państwo wymarzony skuter, quad czy motocykl. Sprzedajemy wyłącznie pojazdy wysokiej jakości, zapewniając naszym klientom serwis gwarancyjny w pełnym zakresie.

Marki pojazdów, które sprzedajemy, mają ugruntowaną pozycję na rynku. Są to m.in.:

KEEWAY, ATV SWEDEN, CECTEK, BENELLI, GENERIC, DYNAMIC.

W Naszym salonie zaopatrzą się Państwo także w akcesoria i materiały eksploatacyjne. Nasi dostawcy zapewniają nam towar najwyższej jakości, zgodny z bieżącymi trendami, dający mnóstwo satysfakcji i zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa. Są to produkty znanych firm:

Aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców i na bieżąco uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach.

U nas każdy Klient jest darzony szacunkiem, zawsze służymy mu radą i pomocą. Oczekując na drobne naprawy, może swobodnie wypocząć i spokojnie napić się kawy czy herbaty.

Marką, którą szczególnie promujemy jest CECTEK.

Quady tej marki to pojazdy najwyższej jakości. Zastosowano w nich dotąd niespotykane rozwiązania, dzięki czemu jest to sprzęt bardzo wytrzymały, solidny, radzący sobie w trudnych warunkach, co dostarcza jego użytkownikom wiele frajdy.

Cectek jest tajwańską firmą specjalizującą się w produkcji silników samochodowych, między innymi dla Subaru i Mitsubishi na rynek tajwański. Kilka lat temu firma Cectek postanowiła stworzyć pojazdy ATV do jazdy drogowej i terenowej. Po kilku latach projektów i testów powstały modele - Quadrift i Gladiator. Zastosowano w nich samochodowy silnik na wtrysku współpracujący z przekładnią CVT produkowaną w Kanadzie. Quadrifta i Gladiatora różni charakterystyka pracy skrzyni i silnika. Inna jest również charakterystyka momentu obrotowego, charakterystyka mocy silnika i chwili, w której osiąga on swoją maksymalną moc. Wszystko, w tym zawieszenie i hamulce, jest tak zestrojone, aby jak najlepiej sprawdzało się w przypisanych do danego pojazdu zadaniach.

Osobom, chcącym jeździć po drogach utwardzonych, polecamy Quadrifta, a Gladiatora tym, którzy lubią jazdę w terenie.

Quadrift daje jeszcze jedną, niesamowitą, do tej pory niedostępną, charakterystykę jazdy, która przypomina szutrowe odcinki specjalne w wykonaniu samochodów WRC.

Wstecz
Stanowisko blacharskie wyposażone jest w profesjonalną ramę naprawczą firmy CELETE wraz z osprzętem oraz ręczny system pomiarowy z wymiarami większości pojazdów. Umożliwia Nam to szybkie wykonanie naprawy zgodnie z technologią napraw producentów samochodowych. Zobacz więcej
Serwis nasz wyposażony jest w sześć profesjonalnych stanowisk naprawczych. Cztery z nich wyposażone są w podnośniki dwukolumnowe firmy MAHA, jeden podnośnik czterokolumnowy oraz kanał naprawczy o długości 10 m. Zobacz więcej